FRC0805F3161TS
MFR.Part #
FRC0805F3161TS
JLCPCB Part #
C2933413
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS