FRC0805F2R80TS
MFR.Part #
FRC0805F2R80TS
JLCPCB Part #
C2933409
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS