FRC0805F2671TS
MFR.Part #
FRC0805F2671TS
JLCPCB Part #
C5121535
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.67kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS