FRC0805F2403TS
MFR.Part #
FRC0805F2403TS
JLCPCB Part #
C2907245
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 240kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS