FRC0805F2203TS
MFR.Part #
FRC0805F2203TS
JLCPCB Part #
C2907242
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 220kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS