FRC0805F2151TS
MFR.Part #
FRC0805F2151TS
JLCPCB Part #
C2933368
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS