FRC0805F2103TS
MFR.Part #
FRC0805F2103TS
JLCPCB Part #
C2933367
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 210kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS