FRC0805F1R60TS
MFR.Part #
FRC0805F1R60TS
JLCPCB Part #
C2930329
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS