FRC0805F1R30TS
MFR.Part #
FRC0805F1R30TS
JLCPCB Part #
C2933359
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS