FRC0805F1500TS
MFR.Part #
FRC0805F1500TS
JLCPCB Part #
C2933324
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 150Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS