FRC0805F1470TS
MFR.Part #
FRC0805F1470TS
JLCPCB Part #
C2933318
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS