FRC0805F13R7TS
MFR.Part #
FRC0805F13R7TS
JLCPCB Part #
C2960685
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS