FRC0805F1371TS
MFR.Part #
FRC0805F1371TS
JLCPCB Part #
C2960707
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS