FRC0805F1302TS
MFR.Part #
FRC0805F1302TS
JLCPCB Part #
C2933304
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS