FRC0805F1301TS
MFR.Part #
FRC0805F1301TS
JLCPCB Part #
C2933303
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS