FRC0805F12R4TS
MFR.Part #
FRC0805F12R4TS
JLCPCB Part #
C5204008
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS