FRC0805F1274TS
MFR.Part #
FRC0805F1274TS
JLCPCB Part #
C2933301
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS