FRC0805F11R0TS
MFR.Part #
FRC0805F11R0TS
JLCPCB Part #
C2933291
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS