FRC0603J750 TS
MFR.Part #
FRC0603J750 TS
JLCPCB Part #
C2907204
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS