FRC0603J6R2 TS
MFR.Part #
FRC0603J6R2 TS
JLCPCB Part #
C2907187
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS