FRC0603J625TS
MFR.Part #
FRC0603J625TS
JLCPCB Part #
C2930042
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2MΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS