FRC0603J363 TS
MFR.Part #
FRC0603J363 TS
JLCPCB Part #
C2907156
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS