FRC0603J360 TS
MFR.Part #
FRC0603J360 TS
JLCPCB Part #
C2907157
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS