FRC0603J330 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC0603J330 TS
JLCPCB Part #
C2907154
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS