FRC0603J222 TS
MFR.Part #
FRC0603J222 TS
JLCPCB Part #
C2907117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS