FRC0603J220 TS
MFR.Part #
FRC0603J220 TS
JLCPCB Part #
C2907129
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS