FRC0603J132TS
MFR.Part #
FRC0603J132TS
JLCPCB Part #
C2930022
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS