FRC0603J101 TS
MFR.Part #
FRC0603J101 TS
JLCPCB Part #
C2907089
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS