FRC0603F9313TS
MFR.Part #
FRC0603F9313TS
JLCPCB Part #
C2933267
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS