FRC0603F8662TS
MFR.Part #
FRC0603F8662TS
JLCPCB Part #
C3000725
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS