FRC0603F8450TS
MFR.Part #
FRC0603F8450TS
JLCPCB Part #
C2933262
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS