FRC0603F8060TS
MFR.Part #
FRC0603F8060TS
JLCPCB Part #
C5126211
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS