FRC0603F7502TS
MFR.Part #
FRC0603F7502TS
JLCPCB Part #
C2907067
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS