FRC0603F7150TS
MFR.Part #
FRC0603F7150TS
JLCPCB Part #
C2998136
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS