FRC0603F66R5TS
MFR.Part #
FRC0603F66R5TS
JLCPCB Part #
C5153978
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS