FRC0603F5604TS
MFR.Part #
FRC0603F5604TS
JLCPCB Part #
C2933237
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS