FRC0603F5603TS
MFR.Part #
FRC0603F5603TS
JLCPCB Part #
C2907051
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS