FRC0603F5114TS
MFR.Part #
FRC0603F5114TS
JLCPCB Part #
C3000722
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS