FRC0603F49R9TS
MFR.Part #
FRC0603F49R9TS
JLCPCB Part #
C2930110
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS