FRC0603F4531TS
MFR.Part #
FRC0603F4531TS
JLCPCB Part #
C3000721
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS