FRC0603F4302TS
MFR.Part #
FRC0603F4302TS
JLCPCB Part #
C2907038
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS