FRC0603F4123TS
MFR.Part #
FRC0603F4123TS
JLCPCB Part #
C2933219
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS