FRC0603F3R90TS
MFR.Part #
FRC0603F3R90TS
JLCPCB Part #
C2933216
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS