FRC0603F3652TS
MFR.Part #
FRC0603F3652TS
JLCPCB Part #
C2930095
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS