FRC0603F3482TS
MFR.Part #
FRC0603F3482TS
JLCPCB Part #
C2933204
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS