FRC0603F3304TS
MFR.Part #
FRC0603F3304TS
JLCPCB Part #
C2933199
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS