FRC0603F32R4TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC0603F32R4TS
JLCPCB Part #
C5713285
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS