FRC0603F30R0TS
MFR.Part #
FRC0603F30R0TS
JLCPCB Part #
C2907026
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS