FRC0603F2R00TS
MFR.Part #
FRC0603F2R00TS
JLCPCB Part #
C2933191
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS