FRC0603F24R0TS
MFR.Part #
FRC0603F24R0TS
JLCPCB Part #
C2907018
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS